Specialist Resurse Umane (Senior)

Responsabilități:

- realizeaza activitatile de administrare a resurselor umane;
- Se implica si desfasoara activitati de recrutare, training, evaluari anuale;
- este implicat in toate procesele specifice de resurse umane din companie;
- intocmeste diverse rapoarte specifice;
- mentine legatura cu institutiile statului din sfera sa de activitate.

Candidatul ideal:

- A absolvit studii superioare;
- Este o persoana organizata, capabila sa lucreze cu termene stranse, loiala, comunicativa si cu abilitati de relationare interpersonala;
- Are experienta anterioara in Resurse Umane de minimum 3 ani;
- Cunoaste la nivel foarte bun MS Office (Excel, Word) si, de preferat, si un sistem de operare ERP;
- Vorbeste limba engleza la nivel avansat.

Daca esti interesat de acest job si te consideri potrivit, te rugam sa trimiti CV-ul tau la recrutare@covalact.ro. Pentru orice intrebare legata de job, te rugam sa suni la tel.0755051550.

Postul este locat in Sfantu Gheorghe, judetul Covasna.

Te asteptam alaturi de noi!